NABÍDKA SLUŽEB MASÉRSKÝCH

VEŠKERÉ MASÉRSKÉ, REKONDIČNÍ A REGENERAČNÍ SLUŽBY POSKYTUJI POUZE FORMOU MOBILNÍ SLUŽBY, KDY DOJÍŽDÍM TAM, KDE POTŘEBUJETE.

PO ROZKLIKNUTÍ KAŽDÉHO OBRÁZKU BUDETE PŘESMĚROVÁNI NA ČLÁNKY O JEDNOTLIVÝCH NABÍZENÝCH SLUŽBÁCH:

Mobilní masérské služby jsou poskytovány na základě telefonických i osobních objednávek v čase a v místě smluveném se zákazníkem, kdy masér jezdí za klientem- tyto služby jsou poskytovány pouze v domácím, hotelovém prostředí, ve firemním prostředí v prostorách k tomuto účelu vyčleněných, ve sportovních zařízeních, dle požadavku zákazníka a za zajištění potřebných podmínek.

Klasická masáž patří mezi relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově na tělesný i duševní stav masírované osoby. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva..

Sportovní masáž je příprava těla k podávání sportovních výkonů u amaterských i vrcholových sportovců. Je významná a regenerativní i po sportovním výkonu, ale zároveň její účinky předchází vzniku trvalého poškození organismu..

Aromaterapie je využívána při masáží k posílení léčebných účinků masáže. Aromaterapeutická masáž je kombinací technik s převahou masáže relaxační, protože jednotlivé masérské hmaty jsou pomalejší a jemnější. Při masáži aromatickými oleji se používají rozličné oleje, aby posílily léčebné účinky aromamasáže. Jen málokterou masáž si užijete tak jako aromaterapeutickou. Jedná se totiž o masáž celého těla, samozřejmě kromě intimních partií. Éterické oleje ovlivňují tělo a duši....

Masáže malých a větších dětí. Děti stejně jako dospělí od malička milují doteky, pohlazení, lechtání, škrábání. Masáže jsou jim proto velice příjemné. Dětská masáž je sestavou velmi jemného a citlivého masírování dětského těla.

Těhotenská masáž. Těhotenství přináší velkou zátěž na bederní oblast zad, proto je masáž během těhotenství skvělá. Pomáhá ulevit od bolesti zad, napětí krku, oteklých kotníků, unavených nohou, bolavých prsou a u snadňuje průběh těhotenství i porodu. Jedná se o provádění velmi jemných a specifických postupy při masáži.

Masáž kojenců a batolat- kurz pro rodiče. Dětská masáž je úžasný způsob sblížení s vaším děťátkem. Pokud jste masáž prožívali během těhotenství, dítě rozpozná jemný rytmus pohybů. Jestli ne, skvěle podpoří start do života. Můžete docela snadno přizpůsobit techniky tak, aby Vašemu robátku vyhovoval. Dětem prospívá dotek. Masáž stimuluje jejich reakce a podporuje přirozené spojení mezi matkou a dítětem. Tato masáž je spíše sestavou jemných doteků, které pomohou dětem i při nachlazení a pod.. Kurz je určen pro stávající i budoucí rodiče, kteří se chystají na příchod děťátka.

Relaxační terapie hlazením a doteky. V dnešní uspěchané době jsme často vystavováni stresovým situacím. Dlouhodobý stres je velmi nebezpečný a ohrožuje zdraví. Negativně působí na srdce a cévy, oslabuje imunitu a energeticky vyčerpává. Býváme nesoustředění, podráždění a vyčerpaní. Uspokojení nacházíme v pře- jídání a beznadějné přemýšlení o dané situaci. Často ležíme schouleni na pohovce a čekáme na po vzbuzení, pohlazení...

Breussova masáž je metoda, která spočívá i intenzivním vtírání masážního oleje po celé délce páteře, přičemž důraz je kladen na postižená místa. Také ji nazýváme masáž meziobratlových plotének. Breussova masáž je jemná, energická a účinná metoda, kterou lze působit na nervový systém a pohybový aparát a to především páteř. Meziobratlové ploténky díky masážní mu oleji ,,nabobtnají,, a obratle se pak lépe vyrovnají do správné polohy. Takto prováděná masáž se dá velice dobře kombinovat s Dornovou metodou Spojením těchto dvou metod lze zcela lehce a bez rizik vyléčit mnohé problémy páteře, jako jsou bolesti meziobratlových ploténe nebo ústřel.

Dornova metoda plus je jemná manuální terapie, pomocí které se klouby a obratle na vrací do správné polohy. Dornova metoda je tedy terapií celostní, protože respektuje člověka na všech úrovních a proto se také na všech úrovních projeví její účinek. Dornova metoda je na rozdíl od metod používaných chiropraktiky metodou šetrnou.

Baňkování patří k uznávaným starověkým čínským metodám a používaná nejen k potlačování bolesti pohybového aparátu, ale i k zmírnění vnitřních potíži. Baňkování (vakuoterapie) je jedinečná účinná masážní technika, při které dochází k prokrvení masírované části, napomáhá rychlému uvolnění svalů, detoxikuje tělo, podporuje imunitní a lymfatický systém. Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu a také příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů. Prostřednictvím baněk lze také zmírnit či odstranit celulitidu. Je vhodná doplňková metoda klasických masáží.Masážní baňkování je sice razantnější variantou masáží, ale také příjemnou, při které prakticky nevznikají hematomy. Masér musí znát anatomii a fyziologii lidského těla.

Masážní baňkování je stále více populární nejen po celém světě, ale i u nás. Je nabízeno v masážních salonech, v lázních a ve všech praxích, které chtějí rozšířit svojí nabídku služeb. Masážní baňkování patří k uznávaným starověkým čínským metodám a masér musí projít základním masérským kurzem, kurzem masážního baňkování a hlavně musí mít dostatečné znalosti anatomie a fyziologie. Masážní baňkování je razantnější, ale také příjemnou variantou masáží. Při baňkování prakticky nevznikají hematomy. Masér musí znát vše potřebné k provádění této terapie.

BAŇKOVÁNÍ VAKUOVÝMI BAŇKAMI. Pro klienty, kteří nechtějí využít plamenem nahřívaných baněk nebo mají strach, protože před první masáží shlédli hrozivě vypadající fotografie z baňkování, nabízíme vakuové baňky, kde lze vytvořit podtlak na "míru klienta". Jsou vhodné pro malé dětské klienty, kterým nabízíme i masáž silikonovými nebo gumovými baňkami. Oba tyto druhy baněk pak využíváme k masážím zbavujících i celulitidu aj. zdravotní či estetické potíže.